Share This:

 

Roma Plastik Bayii Toplantısı

Roma Plastik

Roma Plastik

12.Mart.2016 tarihinde Antalya Limak otelde Roma Plastik tarafından düzenlenen bayiler toplantısında Roma Plastik yönetimi benden de sektörü hakkında bilgilendirici bir konuşma yapmamı rica ettiler. Bunun üzerine “Ahşap Sektörü ve Mobilya Endüstrisi” hazırladığım sunum kapsamında ahşap malzeme nedir? endüstriyel ahşap malzemeler ve diğer yapı malzemelerine göre farklarının neler olduğu ile ilgili kısa bilgiler içeren ve bolca fotoğraflar ile zenginleştirilmiş bir sunum gerçekleştirdim.

Öncelikle Roma Plastik yönetici ve personeline böyle güzel ve kusursuz bir organizasyon için tebrik etmek gerekiyor. Türkiye genelindeki 47 bayisi ve gelen tüm konuşmacı ve konuklar ile tek tek ilgilenmeleri memnuniyet verici idi.

Toplantı öncesi fuaye alanında çay eşliğinde yapılan küçük sohbetlerden sonra toplantının sabah oturumu için salona geçildi. Açılış konuşmaları ve iyi dilek ve temennilerden sonra. Roma Plastik firmasının sektördeki yeri, şirket yapısı, kalite anlayışı ve üretimi ile ilgili detaylı bilgilendirme için konularında uzman yöneticileri çeşitli sunumlar yaptı. Sunumlar kapsamında PVC ve ABS kenar bantlarının üretimi kullanımı ve yeni terndler doğrultusunda çıkan ürünleri tanıtıldı. Bunların yanı sıra Roma Plastik firmasının kendi üretimi olan EVA, PVA ve kontak yapıştırıcılar konusunda yine konunun uzmanından detaylı bilgileri içeren bir sunum izlendi. bu sunumlardan sonra sabah seansı bitirilerek öğle arası verildi.

Programın öğleden sonraki seansında davetli konuşmacıların sunumlarına yer verildi. Bu bölümde Dr. Müh. Sabit Tunçel “Ahşap Sektörü ve Mobilya Endüstrisi” kapsamındaki sunumunda, sektörün geçmişten günümüze hangi evrelerden geçerek günümüze kadar geldiği, gelişen teknolojinin ahşap sektöründeki yansımaları ve endüstriyel ahşap malzemenin kullanım alanları hakkında kısa bilgileri görsel destekli olarak sundu. Günün son konuşmacısı Mehmet Auf  “Hep birlikte başarının yolunda” temalı konuşmasında büyüme, kişisel gelişime ve başarıyla ilgili hikayeleriyle dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.
Katılımcılar iki gün boyunca verilen eğitimlerle birlikte dinlenme fırsatı da buldular ve oldukça keyifli vakit geçirdiler.

Aynı günün akşamında 20. kuruluş yılını kutlayan Roma Plastik Gala gecesinde 20. Yıl pastasını keserek davetliler ile bu coşkuyu paylaştılar.

Bu organizasyona beni de konuşmacı olarak davet eden Roma Plastik yönetimine ve yaptıkları bu güzel organizasyona bir kez daha teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir