Sempzoyum Baslik

Share This:

Ahşabın Tasarım Serüveni Sempozyumu

Sempozyum Kitabi

Ahşabın Tasarım Serüveni Bildiri Kitabı

Bilindiği gibi mobilya estetik ve fonksiyonel kaygılar çerçevesinde engin bir tasarım alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu çerçevede mobilyanın olmazsa olmazlarından biri ve sürecin en başındaki etken olan tasarım ve tasarımcı yaklaşımı dünyadaki trendi belirleyen, pazara yön veren önemi ile tartışmaya açılmış, mobilya tasarım konusunda yurtiçi ve yurtdışından davetli tasarımcılar bilgi  ve  tecrübelerini paylaşmıştır. Sektörün  gelişimi ve  büyümesi için  kaynakların doğru  ve  verimli kullanımı önemli unsurlardan birisidir. Bu  bağlamda yapılan etkinlik kapsamında üretim araçlarının  verimliliği ve farklı üretim modellerinin mevcut  teknolojilerin kullanımı ile birlikte verimliliğe yansımaları ele alınmıştır. Günümüzde uluslararası  pazarda rekabetin yüksek olması işletmelerin farklı çözüm arayışları gelişimi tetiklediği gibi inovasyona yönlendirmiştir.

Estetik  ve  fonksiyonelliği teknoloji  ile  doğru  şekilde  bir  araya getirebilmek günümüz sanayimizin  ilerlemesi ve farklılık yaratmasında önemli çıkış noktasıdır. Dolayısıyla bu organizasyon kapsamında ana başlıklar halinde belirtilen konular ele alınıp çözümler üzerinde tartışılmış, tartışma ve bildirilerin tam metinleri ise bu kitabın içeriğinde yer almıştır.

Icindekiler

Sempozyum Bildiri Kitabını Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinden temin edebilirsiniz.

2 thoughts on “Sempozyum Kitabı

  1. Sabit Bey merhaba,
    Ben Bartın Orman Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Seminerin ilk günü katılabildim Gerçekten çok faydalı oldu. Özellikle mesleki tecrübe ve deneyimlerini aktaran siz ve sizin gibi büyüklerimize buradan teşekkür etmek istiyorum.
    diğer bildirileri de merak ediyorum kitabı mutlaka temin edeceğim.
    Tekrar emeği geçenlere teşekkür ederim, Saygılarımla,

    Mehmet Bostancı
    Orman End.Müh.

    1. Mehmet bey çok teşekkürler, Sempozyum kitabımızı Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinden temin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir