Akilli Maliyetlendirme

Share This:

Akıllı Maliyetlendirme Söyleşisi

27.08.2020 Perşembe günü saat 20:30’da InnoTechTalks youtube kanalımızda Canlı yayınlanan “Akıllı Maliyetlendirme Sistemi” başlıklı söyleşide, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği öğretim üyesi Doç. Dr. Zeki Candan ve Dr. Sabit Tunçel’in birlikte etraflıca tartıştığı maliyetlendirme ve akıllı maliyet algoritması üzerine yapılan çalışmaları canlı yayını izleyemeyenler için söyleşinin bant yayınının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Canlı yayın anında bizlere gelen soruların yanıtlarını da aynı video içerisinde bulacaksınız. Bir çok işletmede uyguladığımız maliyet analiz çalışmalarının ışığında tüm gider kalemlerinin ürünü üzerine nasıl yansıtılması gerektiği. bunun için izlenecek yol ve yöntemi sizlerle paylaşıyoruz. Canlı yayınında konusu olan maliyetlendirme ile ilgili makalelere http://www.sabittuncel.com/tag/maliyetlendirme/ linkten de ulaşabilirsiniz.

Farklı bakış açılarından değerlendirildiğimiz maliyet çalışmaları ile ilgili paylaşımı mızın ilginizi çekeceğini umuyorum. İyi seyirler dilerim. Değerli yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir