Share This:

Yapay Levha Üretimi Dersi Kapsamında Yapılan Etkinlik

Etkinlik kapsamında İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Ormancılık Meslek Yüksek Okulu sayfasında yayınlanan haber içeriği aşağıda paylaşılmıştır. Kaynak

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü 3. Sınıfı eğitim-öğretim müfredatında yer alan “Tabakalı Ahşap Malzeme Teknolojisi” Dersi ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Ormancılık Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü Mobilya ve Dekorasyon Programı 2. Sınıfı eğitim-öğretim müfredatında yer alan “Yapay Levha Üretimi” Dersi’ne 16 Aralık 2019 Pazartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Danışman olarak görev yapan ve aynı zamanda TMMOB Orman Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olan Sayın Dr. Sabit TUNÇEL katkı sundu.

Yaklaşık 35 yıldır mobilya endüstrisi / orman ürünleri endüstrisinde çok sayıda sanayi kuruluşunda mühendislikten genel müdürlüğe kadar çeşitli pozisyonlarda görev yapmış olan, Sayın Dr. TUNÇEL ilgili dersler kapsamında öğrencilere çok değerli teknik ve yönetsel bilgiler paylaştı. Buna ilaveten, orman endüstrisindeki sanayi kuruluşlarında karşılaştığı sorunları ve bunları nasıl aşarak bir değişim ve dönüşüm ortaya konulduğunu sayısız tecrübelerine dayanarak aktardı.

Öğrencilerin mühendislik ve teknik personel açısından oldukça önemli olan bilgileri edinmesinin yanında keyifle dinlediği dersin ardından İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zeki CANDAN, Sayın Dr. Sabit TUNÇEL’e üniversite-sanayi işbirliği çalışmaları çerçevesinde ilgili derslere yapmış olduğu katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti. Öğrenciler ile birlikte çekilen hatıra fotoğraflarının ardından dersler sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir